Sekretariatet

  

  • Bente Hagelund, rektor
    hagelund@fu.ku.dk, tlf. 35 32 87 07
  • Mathilde Holmen, programredaktør, souschef 
    holmen@fu.ku.dk, tlf. 35 32 87 05
  • Henriette Møller, programkonsulent
    moller@fu.ku.dk, tlf. 35 33 11 76
  • Camilla Lund Rasmussen, programkonsulent
    rasmussen@fu.ku.dk, tlf. 35 32 66 66
  • Signe Johansen, kommunikationsmedarbejder
    johansen@fu.ku.dk, tlf. 35 32 85 85
  • Charlotte Olsen, kursusadministrator og ekspedition
    olsen@fu.ku.dk, tlf. 35 32 87 10
  • Mette Estrup, bogholder 
    bogholder@fu.ku.dk, tlf. 35 32 67 48
  • Anna Clara Westerskov, kontorassistent
    westerskov@fu.ku.dk, tlf. 35 32 52 39

 

Studentermedhjælpere:

  • Helena Goldstein Wendelboe
 
 
0
Indhold af indkøbskurv
Gå til kassen
Synergi Webbureau Reklamebureau
Information om cookies